T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

2019 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Yayın Tarihi : 25.12.2019

​İl Müdürlüğümüzün 2019 yılı çalışmalarının değerlendirildiği ve 2020 yılında yapılacak çalışmaların ele alındığı değerlendirme toplantısı yapıldı.

İl Müdürlüğümüz Çelik Toplantı Salonunda yapılan toplantıya; İl Müdürümüz Çetin AYVALIK, İl Müdür Yardımcıları,İlçe ve Şube Müdürleri katıldı.
İl Müdürümüz Çetin AYVALIK; 
 2019 yılında farklı alanlarda yapılan çalışmalarda başarılı ve güzel bir yıl geçirdiklerini, emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ettiğini ifade etti. Değerlendirme ve koordinasyon çalışmalarının birlikteliği sağladığı ve kurumsal verimliliği arttırma adına önemli olduğunu dile getirerek, İlimizde 2019 yılında startını verdiğimiz ve 2020 yılında da uygulanacak olan Kontrol Sizde Projesi hakkında bilgi verdi. Ayrıca Bakanlığımızca verilen desteklemelerin önemini belirterek bu konularda gerek bitkisel üretim yapan işletmeler ve gerekse hayvancılık yapan işletmelerinin ziyaret edilmesi ve işletme sahiplerine eğitimler verilmesini istedi.
İlçe Müdürleri ve Şube Müdürlerinin katılımı ile yıl içerisinde yürüttükleri faaliyetlerle ilgili sunumların yapıldığı toplantı karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.